Otwarte Zawody Szachowe z cyklu Grand Prix
'Memoriał Dawida Przepiórki' 2018

Miejsce: Szkoła im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5, Hala Sportowa..

Regulamin, terminarz

Punktacja Grand Prix styczeń-grudzień 2018

Wyniki rozgrywek Grand Prix o "Memoriał Dawida Przepiórki" czerwiec 2018

Grupa I do 8 lat

Wyniki Grand Prix 2018
M.Nazwisko, ImięRank.GP
1Seń, Bazyli120038
2Domański, Wojciech140031
3Suchecki, Rafał140013
4Kuczewski, Mateusz140010
5Kopacz, Krzysztof100010
6Typek, Paweł14008
7Zarzycka, Danuta12508
8Szelejewski, Andrzej14007
9Malinowski, Stanisław10007
10Projs, Piotr12006
11Skrzypek, Patryk10006
12Wierzbicki, Franek10006
13Walewska, Natalia12505
14Malina, Jakub12005
15Kowalski, Jakub10005
16Kozłowska, Ewa11004
17Dąbkowski, Aleksander10004
18Tytkowski, Nataniel12003
19Przybysz, Jakub10003
20Suchecki, Łukasz10003
21Wałachowski, Tymon10003
22Włodarczyk, Stefan10002
23Majek, Adam12001
24Walewski, Szymon12001
25Witkowski, Sebastian10001

Grupa II open

Wyniki Grand Prix 2018
M.Nazwisko, ImięRankingGP
1Kamiński, Jan210037
2Szewczak, Andrzej220028
3Sacharewicz, Krzysztof210028
4Miętek, Łukasz200019
5Poziomkowski, Szymon200018
6Krakowski, Romuald140012
7Wojna, Dominik180010
8Białczyński, Michał19009
9Iwaszkiewicz, Krzysztof18008
10Taliashvili, Tamari17008
11Seń, Tymoteusz18007
12Nawalaniec, Adam16007
13Wójcikiewicz, Dariusz20006
14Nawalaniec, Leszek18006
15Pancewicz, Szymon18006
16Słoniewska, Alicja18006
17Seń, Monika16006
18Basiaga, Sebastian20005
19Szopa, Andrzej18005
20Całka, Bolesław16005
21Szerszeń, Łukasz12005
22Słoniewski, Michał20004
23Kozłowski, Szymon18004
24Krowicki, Przemysław18004
25Seń, Mariusz18004
26Panufnik, Kaj16004
27Rumiński, Tomasz16004
28Suska, Leo16004
29Szewczak, Aleksander16004
30Panufnik, Prot14004
31Panufnik, Maciej10004
32Szerszeń, Dariusz10004
33Ćwiek, Ryszard20003
34Wierzejski, Daniel19003
35Kozłowski, Adam18003
36Nawalaniec, Julia14003
37Seń, Mikołaj14003
38Kolary, Tadeusz10003
39Orfinger, Adam10003
40Gugala, Pawel20002
41Abramowicz, Aleksander18002
42Abramowicz, Ignacy18002
43Ćwiek, Stefan18002
44Kozłowski, Bartosz18002
45Mańkowski, Sebastian18002
46Wojnowski, Jan18002
47Zbijowski, Patryk18002
48Jóźwik, Michał16002
49Nguyen, Anh Duc16002
50Wiktor, Zygmunt16002
51Andrzejewski, Miłosz14002
52Mocny, Stanisław14002
53Kuczewska, Małgorzata12502
54Syrkiewicz, Michał19001
55Wangrat, Jan19001
56Iwaszkiewicz, Grzegorz18001
57Janeczko, Jakub18001
58Kasjaniuk, Marcin18001
59Kępiński, Lech18001
60Majek, Waldemar18001
61Nocek, Dominik18001
62Skowron, Dawid18001
63Stróżak, Tomasz18001
64Szelejewska, Maria18001
65Kanduła, Jaśmina17001
66Frankowski, Maciej16001
67Iwanicki, Marcin16001
68Iwanicki, Mateusz16001
69Iwanicki, Michał16001
70Jahn, Krzysztof16001
71Kuczewski, Kamil16001
72Mamiński, Rafał16001
73Ostrowski, Michał16001
74Pancewicz, Joanna16001
75Pancewicz, Mateusz16001
76Szempliński, Paweł16001
77Wasilewski, Damian16001
78Zalewska, Małgorzata16001
79Zalewski, Andrzej16001
80Zalewski, Michał16001
81Obidziński, Szymon14001
82Szemplińska, Łucja14001
83Typek, Paweł14001
84Jakubowicz, Kuba12501
85Komuda, Patryk12001
86Moszczyński-Pętkowski, Rafał12001
87Dylewski, Daniel10001
88Jeśkiewicz, Rafał10001
89Prusinowski, Jan10001
90Przybysz, Sławomir10001
91Stalij, Maja10001
92Swacha, Jan10001
93Tsverava, Beka10001
94Typek, Mirosław10001
95Wałachowski, Tymon10001
96Wszoła, Anna10001
97Wszoła, Bartosz10001




Lata ubiegłe

Wyniki GP 2017

Wyniki GP 2016

Wyniki GP 2015

Wyniki GP 2014

Wyniki GP 2013

Wyniki GP 2012

Wyniki GP 2011

Wyniki GP 2010

Wyniki GP 2009

Wyniki GP 2008


http://szachowavistula.info

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!