Otwarte Zawody Szachowe z cyklu Grand Prix
'Memoriał Dawida Przepiórki' 2018

Miejsce: Szkoła im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5, Hala Sportowa..

Regulamin, terminarz

Punktacja Grand Prix styczeń-grudzień 2018

Wyniki rozgrywek Grand Prix o "Memoriał Dawida Przepiórki" kwiecień 2018

Grupa I do 8 lat

Wyniki Grand Prix 2018
M.Nazwisko, ImięRank.GP
1Domański, Wojciech140023
2Seń, Bazyli120023
3Suchecki, Rafał140013
4Kuczewski, Mateusz140010
5Zarzycka, Danuta12508
6Szelejewski, Andrzej14007
7Malinowski, Stanisław10007
8Skrzypek, Patryk10006
9Walewska, Natalia12505
10Malina, Jakub12005
11Kowalski, Jakub10005
12Kozłowska, Ewa11004
13Dąbkowski, Aleksander10004
14Tytkowski, Nataniel12003
15Przybysz, Jakub10003
16Suchecki, Łukasz10003
17Wałachowski, Tymon10003
18Włodarczyk, Stefan10002
19Majek, Adam12001
20Walewski, Szymon12001
21Typek, Paweł10001
22Witkowski, Sebastian10001

Grupa II open

Wyniki Grand Prix 2018
M.Nazwisko, ImięRankingGP
1Kamiński, Jan210029
2Szewczak, Andrzej220019
3Poziomkowski, Szymon200018
4Sacharewicz, Krzysztof210013
5Mietek, Lukasz200012
6Wojna, Dominik18009
7Iwaszkiewicz, Krzysztof18008
8Krakowski, Romuald14008
9Taliashvili, Tamari16007
10Nawalaniec, Leszek18006
11Pancewicz, Szymon18006
12Nawalaniec, Adam16006
13Basiaga, Sebastian20005
14Kozłowski, Szymon18004
15Krowicki, Przemysław18004
16Całka, Bolesław16004
17Seń, Monika16004
18Ćwiek, Ryszard20003
19Białczyński, Michał19003
20Wierzejski, Daniel19003
21Kozłowski, Adam18003
22Szopa, Andrzej18003
23Panufnik, Kaj16003
24Suska, Leo16003
25Szewczak, Aleksander16003
26Nawalaniec, Julia14003
27Panufnik, Prot14003
28Szerszeń, Łukasz12003
29Panufnik, Maciej10003
30Gugala, Pawel20002
31Ćwiek, Stefan18002
32Kozłowski, Bartosz18002
33Mańkowski, Sebastian18002
34Seń, Mariusz18002
35Wojnowski, Jan18002
36Zbijowski, Patryk18002
37Nguyen, Anh Duc16002
38Rumiński, Tomasz16002
39Andrzejewski, Miłosz14002
40Mocny, Stanisław14002
41Kuczewska, Małgorzata12502
42Szerszeń, Dariusz10002
43Abramowicz, Aleksander18001
44Iwaszkiewicz, Grzegorz18001
45Janeczko, Jakub18001
46Kępiński, Lech18001
47Majek, Waldemar18001
48Nocek, Dominik18001
49Skowron, Dawid18001
50Stróżak, Tomasz18001
51Szelejewska, Maria18001
52Kanduła, Jaśmina17001
53Abramowicz, Ignacy16001
54Iwanicki, Marcin16001
55Iwanicki, Mateusz16001
56Iwanicki, Michał16001
57Jahn, Krzysztof16001
58Jóźwik, Michał16001
59Kuczewski, Kamil16001
60Mamiński, Rafał16001
61Ostrowski, Michał16001
62Pancewicz, Joanna16001
63Pancewicz, Mateusz16001
64Szempliński, Paweł16001
65Wasilewski, Damian16001
66Seń, Mikołaj14001
67Szemplińska, Łucja14001
68Jakubowicz, Kuba12501
69Komuda, Patryk12001
70Moszczyński-Pętkowski, Rafał12001
71Dylewski, Daniel10001
72Kolary, Tadeusz10001
73Orfinger, Adam10001
74Prusinowski, Jan10001
75Przybysz, Sławomir10001
76Stalij, Maja10001
77Swacha, Jan10001
78Tsverava, Beka10001
79Wałachowski, Tymon10001
80Wszoła, Anna10001
81Wszoła, Bartosz10001




Lata ubiegłe

Wyniki GP 2017

Wyniki GP 2016

Wyniki GP 2015

Wyniki GP 2014

Wyniki GP 2013

Wyniki GP 2012

Wyniki GP 2011

Wyniki GP 2010

Wyniki GP 2009

Wyniki GP 2008


http://szachowavistula.info

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!