Regulamin, terminarz | Frekwencja
Wyniki turniejów:
luty 24.02.2013 | marzec 10.03.2013 | kwiecień 21.04.2013 | maj 26.06.2013 |
czerwiec 09.06.2013 | wrzesień 15.09.2013 | październik 13.10.2013 | listopad 17.11.2013 |
Punktacja Grand Prix luty-listopad 2013
Wyniki rozgrywek Grand Prix o "Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy" 2013(SP - Szkoła Podstawowa, G - gimnazjum, L - liceum).
Grupa I do 8 lat 24 luty / 17 listopada 2013
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkoła | GP |
---|---|---|---|---|
1 | Fiszer, Bartosz | 1600 | SP 321 | 130,44 |
2 | Kozłowski, Bartosz | 1400 | P 287 | 111,42 |
3 | Janusiak, Kamil | 1400 | SP 85 | 100,36 |
4 | Szewczuk, Jan | 1000 | SP 190 | 94,06 |
5 | Sternik, Piotr | 1600 | SP 118 | 93,00 |
6 | Seń, Rozalia | 1100 | ZSPM nr 4 | 81,86 |
7 | Zambrowski-Mazurek, Stefan | 1000 | SP 133 | 57,22 |
8 | Seń, Mikołaj | 1000 | P | 47,90 |
9 | Orzechowski, Michał | 1400 | SP 321 | 37,08 |
10 | Pawlik, Wiktor | 1000 | SP 133 | 24,46 |
11 | Jasiński, Konrad | 1000 | SP Izabelin | 20,82 |
12 | Rumiński, Tomasz | 1000 | SP 293 | 20,27 |
13 | Wesołowski, Michał | 1000 | SP 223 | 18,21 |
14 | Stęgowski, Jakub | 1000 | P 389 | 13,89 |
15 | Korzonkowski, Michał | 1200 | SP 321 | 12,88 |
16 | Pawlik, Michał | 1000 | SP 133 | 10,77 |
17 | Gralewski, Marcin | 1000 | SP 65 | 9,64 |
18 | Khan, Saim | 1200 | SP 321 | 9,31 |
19 | Suska, Leo | 1000 | SP 92 | 8,38 |
20 | Czop, Katarzyna | 1000 | SP 273 | 8,31 |
21 | Kaniszewski, Jan | 1000 | SP 65 | 6,94 |
22 | Darkowski, Antoni | 1000 | SP 65 | 6,85 |
23 | Nowicki, Tymon | 1000 | SP 65 | 6,70 |
24 | Maliszewski, Marcin | 1400 | SP 319 | 6,18 |
25 | Godlewski, Jan | 1000 | SP 267 | 5,75 |
26 | Rosińska, Marianna | 1000 | SP 65 | 5,75 |
27 | Wasilewski, Wojciech | 1000 | SP 261 | 4,56 |
28 | Wielogórski, Piotr | 1000 | SP 65 | 4,38 |
29 | Skrzecz, Piotr | 1000 | SP 65 | 2,46 |
30 | Adi,Karam | 1000 | SP 65 | 2,19 |
31 | Gramburg, Piotr | 1000 | SP 65 | 1,00 |
32 | Miganowski, Dawid Antoni | 1000 | SP 267 | 1,00 |
33 | Moiseenko, Weronika | 1000 | SP 65 | 1,00 |
34 | Nowicka, Amelia | 1000 | SP 65 | 1,00 |
Grupa II ranking do 1600 24 luty / 17 listopada 2013
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkola | GP |
---|---|---|---|---|
1 | Seń, Tymoteusz | 1600 | ZPSM nr 4 | 74,14 |
2 | Kapłan, Mateusz | 1400 | SP 341 | 70,48 |
3 | Fiszer, Jakub | 1600 | SP 321 | 68,14 |
4 | Herc, Jakub | 1200 | G 73 | 54,99 |
5 | Kozłowski, Szymon | 1600 | SP 293 | 54,39 |
6 | Basaj, Jakub | 1400 | SP 65 | 53,62 |
7 | Fiszer, Stefan | 1400 | - | 38,32 |
8 | Wiśniewski, Piotr | 1000 | G 77 | 30,42 |
9 | Cepiel, Tomasz | 1000 | G 77 | 27,7 |
10 | Świłło, Mateusz | 1400 | G 77 | 27,38 |
11 | Żabolicki, Maciej | 1400 | SP 65 | 27,26 |
12 | Więcek, Przemysław | 1000 | G 77 | 26,56 |
13 | Kurowski, Jakub | 1400 | G 77 | 21 |
14 | Mierzwa, Mateusz | 1000 | SP 80 | 20,02 |
15 | Barlik, Artur | 1000 | - | 20 |
16 | Józwik, Kamil | 1000 | LO V Poniatowskiego | 15,93 |
17 | Borowiecki, Jan | 1000 | SP 293 | 15,51 |
18 | Szewczyk, Jan | 1400 | SP 65 | 15,13 |
19 | Skowroński, Stanisław | 1000 | - | 15,04 |
20 | Kartasiewicz, Igor | 1400 | SP 321 | 14,3 |
21 | Zaręba, Marek | 1000 | SP 293 | 12,9 |
22 | Rybiński, Cezary Kosma | 1400 | SP 72 | 11,74 |
23 | Szymańska, Małgorzata | 1000 | SP 273 | 11,45 |
24 | Włodarczak, Adam | 1400 | SP 80 | 10,14 |
25 | Miastowski, Emil | 1400 | SP 70 | 9,26 |
26 | Lech, Mieszko | 1200 | SP 293 | 8,72 |
27 | Lipiec, Adam | 1400 | G 72 | 7,79 |
28 | Zaręba, Marcin | 1000 | SP 293 | 6,38 |
29 | Kubak, Szymon | 1000 | G Stężnica | 4,8 |
30 | Szymańska, Agnieszka | 1000 | SP 273 | 3,85 |
31 | Gajda, Agnieszka | 1000 | G 77 | 2,36 |
32 | Dobrowolski, Krzysztof | 1000 | SP 53 | 2 |
33 | Drużycki, Krzysztof | 1000 | G 77 | 1,95 |
34 | Wesołowski, Rafał | 1000 | SP 223 | 1,83 |
35 | Boruń, Mateusz | 1000 | G 77 | 1 |
36 | Romaniuk, Artur | 1000 | SP 100 | 1 |
Grupa III ranking od 1600 24 luty / 17 listopada 2013
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkoła | GP |
---|---|---|---|---|
1 | Kowalec, Maciej | 2000 | LO 22 | 71,56 |
2 | Urbaniak, Karol | 1800 | - | 59,71 |
3 | Wojnowski, Jan | 1800 | SP 321 | 51,4 |
4 | Lech, Leon | 1600 | - | 36,43 |
5 | Wojnowski, Wojciech | 1600 | - | 35,35 |
6 | Siuciak, Andrzej | 1600 | G 77 | 35,12 |
7 | Okrasa, Mateusz | 1600 | LO XXXIII | 21,53 |
8 | Rybak, Wojciech | 1600 | G 77 | 18,38 |
9 | Kowal, Cezary | 1800 | G III | 17,89 |
10 | Celiński, Kamil | 1800 | - | 15,78 |
11 | Orzechowski, Adrian | 1600 | - | 14,14 |
12 | Słomski, Arkadiusz | 2000 | - | 9,44 |
13 | Mika, Karol | 1600 | LO V Poniatowskiego | 9,44 |
14 | Kozłowski, Adam | 1800 | - | 7,33 |
15 | Jahn, Krzysztof | 1600 | G 77 | 7,33 |
16 | Maliszewski, Jacek | 2000 | - | 5,75 |
17 | Gutek, Bartosz | 1800 | - | 5,22 |
18 | Sałaciński, Michał | 1800 | LO V Poniatowskiego | 3,11 |
19 | Maliszewski, Michał | 1600 | SP 319 | 2,58 |
20 | Bieleń, Franciszek | 1600 | G 77 | 1 |
21 | Pomykała, Maciej | 1600 | G 77 | 1 |
22 | Szewczyk, Krzysztof | 1600 | SP 53 | 1 |
Lata ubiegłe
Wyniki GP listopad 2012
Wyniki GP listopad 2011
Wyniki GP listopad 2010
Wyniki GP grudzień 2009
Wyniki GP maj 2009
Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2013
Pismo utworzone dnia 26-12-1997
Pismo utworzone dnia 26-12-1997