Miejsce: Szkoła im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5, Hala Sportowa, potwierdzenie zapisów w godzinach 9:00 - 9:45, początek gry 10:00.
Grupa I do 8 lat
M. | Kat. | Nazwisko, Imię | Ranking | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | IV | Domański, Wojciech | 1400 | 5.0 | 8 |
2 | Malinowski, Stanisław | 1000 | 3.0 | 7 | |
3 | V | Seń, Bazyli | 1200 | 3.0 | 6 |
4 | IV | Suchecki, Rafał | 1400 | 3.0 | 5 |
5 | Dąbkowski, Aleksander | 1000 | 3.0 | 4 | |
6 | V | Kozłowska, Ewa | 1100 | 3.0 | 3 |
7 | Suchecki, Łukasz | 1000 | 2.0 | 2 | |
8 | Witkowski, Sebastian | 1000 | 2.0 | 1 |
Grupa II
M. | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | k | Szewczak, Andrzej | 2200 | 4.5 | 8 |
2 | I | Miętek, Łukasz | 2000 | 4.0 | 7 |
3 | I | Poziomkowski, Szymon | 2000 | 4.0 | 6 |
4 | I+ | Kamiński, Jan | 2100 | 4.0 | 5 |
5 | I++ | Sacharewicz, Krzysztof | 2100 | 4.0 | 4 |
6 | II | Kozłowski, Szymon | 1800 | 3.5 | 3 |
7 | I | Gugala, Pawel | 2000 | 3.5 | 2 |
8 | II | Kozłowski, Adam | 1800 | 3.5 | 1 |
9 | II+ | Wierzejski, Daniel | 1900 | 3.0 | 1 |
9 | I | Ćwiek, Ryszard | 2000 | 3.0 | 1 |
11 | IV | Krakowski, Romuald | 1400 | 3.0 | 1 |
12 | III | Jahn, Krzysztof | 1600 | 3.0 | 1 |
13 | II | Iwaszkiewicz, Krzysztof | 1800 | 3.0 | 1 |
14 | IV | Jakubowicz, Kuba | 1250 | 3.0 | 1 |
15 | II | Abramowicz, Aleksander | 1800 | 3.0 | 1 |
16 | II+ | Białczyński, Michał | 1900 | 3.0 | 1 |
17 | II | Szopa, Andrzej | 1800 | 2.5 | 1 |
18 | II | Nocek, Dominik | 1800 | 2.5 | 1 |
19 | II | Ćwiek, Stefan | 1800 | 2.0 | 1 |
20 | Kolary, Tadeusz | 1000 | 2.0 | 1 | |
21 | II | Kozłowski, Bartosz | 1800 | 2.0 | 1 |
22 | III | Abramowicz, Ignacy | 1600 | 2.0 | 1 |
23 | II | Krowicki, Przemysław | 1800 | 2.0 | 1 |
24 | II | Zbijowski, Patryk | 1800 | 2.0 | 1 |
25 | II | Seń, Monika | 1600 | 2.0 | 1 |
26 | III | Szewczak, Aleksander | 1600 | 2.0 | 1 |
27 | III | Rumiński, Tomasz | 1600 | 1.5 | 1 |
28 | II | Wojna, Dominik | 1800 | 1.5 | 1 |
29 | IV | Panufnik, Maciej | 1400 | 1.5 | 1 |
30 | IV | Panufnik, Prot | 1400 | 1.5 | 1 |
31 | V | Szerszeń, Łukasz | 1200 | 1.5 | 1 |
32 | Szerszeń, Dariusz | 1000 | 1.0 | 1 | |
33 | III | Całka, Bolesław | 1600 | 0.5 | 1 |
34 | IV | Seń, Mikołaj | 1400 | 0.0 | 1 |