Miejsce: Szkoła im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5, Hala Sportowa, potwierdzenie zapisów w godzinach 9:00 - 9:45, początek gry 10:00.
Grupa I do 8 lat
M. | Kat. | Nazwisko, Imię | Ranking | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | IV | Suchecki, Rafał | 1400 | 5.0 | 8 |
2 | IV | Domański, Wojciech | 1400 | 4.0 | 7 |
3 | IV | Kuczewski, Mateusz | 1400 | 3.0 | 6 |
4 | IV | Walewska, Natalia | 1250 | 3.0 | 5 |
5 | V | Seń, Bazyli | 1200 | 3.0 | 4 |
6 | V | Tytkowski, Nataniel | 1200 | 2.5 | 3 |
7 | Przybysz, Jakub | 1000 | 2.5 | 2 | |
8 | Typek, Paweł | 1000 | 2.0 | 1 | |
9 | V | Walewski, Szymon | 1200 | 2.0 | 1 |
10 | V | Kozłowska, Ewa | 1100 | 2.0 | 1 |
11 | Suchecki, Łukasz | 1000 | 1.0 | 1 |
Grupa II
M. | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Pkt. | GP | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | I | Kamiński, Jan | 2000 | 5.0 | 8 | |
2 | II | Iwaszkiewicz, Krzysztof | 1800 | 4.0 | 7 | |
3 | II | Pancewicz, Szymon | 1800 | 4.0 | 6 | |
4 | I | Basiaga, Sebastian | 2000 | 4.0 | 5 | |
5 | I++ | Sacharewicz, Krzysztof | 2100 | 4.0 | 4 | |
6 | k | Szewczak, Andrzej | 2200 | 4.0 | 3 | |
7 | I | Ćwiek, Ryszard | 2000 | 4.0 | 2 | |
8 | II+ | Wierzejski, Daniel | 1900 | 4.0 | 1 | |
9 | II | Kozłowski, Szymon | 1800 | 3.5 | 1 | |
10 | I | Mietek, Lukasz | 2000 | 3.5 | 1 | |
11 | II | Krowicki, Przemysław | 1800 | 3.5 | 1 | |
12 | II | Skowron, Dawid | 1800 | 3.5 | 1 | |
13 | II | Wojna, Dominik | 1800 | 3.0 | 1 | |
14 | III | Nawalaniec, Adam | 1600 | 3.0 | 1 | |
15 | II | Taliashvili, Tamari | 1600 | 3.0 | 1 | |
16 | II | Kozłowski, Adam | 1800 | 3.0 | 1 | |
17 | II+ | Białczyński, Michał | 1900 | 3.0 | 1 | |
18 | II | Iwaszkiewicz, Grzegorz | 1800 | 3.0 | 1 | |
19 | IV | Krakowski, Romuald | 1400 | 3.0 | 1 | |
20 | II | Ćwiek, Stefan | 1800 | 3.0 | 1 | |
21 | III | Nawalaniec, Julia | 1400 | 3.0 | 1 | |
22 | II | Szopa, Andrzej | 1800 | 3.0 | 1 | |
23 | III | Jóźwik, Michał | 1600 | 3.0 | 1 | |
24 | II | Kępiński, Lech | 1800 | 2.5 | 1 | |
25 | II | Seń, Mariusz | 1800 | 2.5 | 1 | |
25 | III | Pancewicz, Mateusz | 1600 | 2.5 | 1 | |
27 | III | Kuczewski, Kamil | 1600 | 2.5 | 1 | |
28 | III | Rumiński, Tomasz | 1600 | 2.0 | 1 | |
28 | III | Panufnik, Kaj | 1600 | 2.0 | 1 | |
30 | III | Suska, Leo | 1600 | 2.0 | 1 | |
31 | Panufnik, Maciej | 1000 | 2.0 | 1 | ||
32 | III | Nguyen, Anh Duc | 1600 | 2.0 | 1 | |
33 | III | Zbijowski, Patryk | 1600 | 2.0 | 1 | |
34 | II | Nawalaniec, Leszek | 1800 | 2.0 | 1 | |
35 | III | Całka, Bolesław | 1600 | 2.0 | 1 | |
36 | II | Seń, Monika | 1600 | 2.0 | 1 | |
37 | V | Moszczyński-Pętkowski, Rafał | 1200 | 2.0 | 1 | |
38 | Dylewski, Daniel | 1000 | 2.0 | 1 | ||
39 | Prusinowski, Jan | 1000 | 2.0 | 1 | ||
40 | II | Pancewicz, Joanna | 1600 | 1.5 | 1 | |
41 | Orfinger, Adam | 1000 | 1.5 | 1 | ||
42 | IV | Panufnik, Prot | 1400 | 1.0 | 1 | |
43 | IV | Kuczewska, Małgorzata | 1250 | 1.0 | 1 | |
44 | Wszoła, Anna | 1000 | 1.0 | 1 | ||
45 | III | Wasilewski, Damian | 1600 | 1.0 | 1 | |
46 | IV | Mocny, Stanisław | 1400 | 1.0 | 1 | |
47 | V | Szerszeń, Łukasz | 1200 | 1.0 | 1 | |
48 | Swacha, Jan | 1000 | 1.0 | 1 | ||
49 | Szerszeń, Dariusz | 1000 | 0.5 | 1 | ||
50 | Wszoła, Bartosz | 1000 | 0.5 | 1 |