XXIX TURNIEJ SZACHOWY DLA WSZYSTKICH Warszawa 2024

Wyniki końcowe


Wyniki zawodów 21.09.2024r.

Komunikat turniejowy

 

I Turniej do 16 lat

M.Tyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBuch.Buch.Zwyc.Progr.
1I++Dobosiewicz, Dawid21005.09.0015.00515.0
2IKrogulski, Maksymilian20004.08.0014.00412.0
3IIIKraus, Kajetan16004.06.5012.50410.0
4IIIKuszewski, Franciszek16003.08.0014.50312.0
5IIIPawlak, Igor16003.07.5013.0038.0
6IIIFetraś, Filip16002.08.5014.5028.0
7IIISawicki, Franciszek16002.08.0014.0027.0
8Yurkevich, Aliaksandr10002.04.008.0023.0
9Kiewra, Grzegorz10001.57.0012.5015.0
10VAdamenka, Dmitry12001.56.5010.5015.0
11IVWasilewski, Tomasz14001.06.0011.0014.0
12VRak, Yanina11001.05.5010.5011.0

 

II Turniej do 10 i 12 lat

M.Tyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.Zw.Prog.Lat
1IIILewenstein, Ludwik16004.58.0012.50414.512
2IIPaziewski, Stanisław18004.08.5014.00311.012
3IIIBilynskyi-Slotylo, Oleksandr16003.59.5016.50310.510
4IIIBurnos, Jan16003.58.5013.50211.010
5IIWypiór, Olga16003.09.5016.00311.012
6IIILewenstein, Konstanty16003.07.0012.5039.0
7Pakhomov, Lev10002.57.5012.5016.5
8IIIBilynskyi-Slotylo, Oleksiy16002.57.0012.0028.5
9IIICiubak, Helena14002.07.0012.0025.0
10IVRadecki, Jan14002.07.0011.5027.0
11Ponomarenko, Kirill10002.06.5012.0016.0
12Yarashevich, Ivan10002.05.509.0025.0
13IIIBrzeziński, Artur16001.59.0014.5017.0
14IVRafalska, Ewa12501.05.5010.5012.0
15Adamenka, Katsiaryna10001.05.009.5003.0

 

IV Turniej do 8 lat

M.Tyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.Zw.Prog.
1IIIKraus, Mikołaj16004.58.5013.50413.0
2IIIKowalski, Cezary16004.08.5015.00413.0
3IVSambidge, Frederick14003.010.0015.50311.0
4IVYerashenka, Ivan14003.07.5012.5039.0
5IVMakowiecki, Bartosz14003.07.0011.5036.0
6IVKrzyżanowski, Cezary14002.59.0013.5029.0
7VBlus, Wojciech12002.07.5011.5025.0
8Rafalski, Jacek10002.06.009.0025.0
9VLenarcik, Ryszard12001.08.0012.5014.0
10Yerashenka, Anastasiya10000.06.5010.5000.0

 

V Turniej Open

M.Tyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.Zw.Prog.
1IĆwiek, Stefan20004.58.0014.50414.0
2kSzewczak, Andrzej22004.57.0013.50414.0
3IISmaliak, Viktoryia16003.08.5013.0039.0
4I++Radecki, Wojciech21003.06.0010.50310.0
5IWilczyński, Adam20002.08.5013.0026.0
6IIRafalski, Marcin18002.08.0014.5026.0
7II+Blus, Piotr19002.07.0013.5029.0
8IIKraus, Jarosław18002.07.0011.5023.0
9IVGębusia, Stanisław14002.06.009.0024.0
10IVRakowski, Przemysław14000.07.0012.0000.0
Wyniki szczegółowe w serwisie chessarbiter

grupa do 8 lat

grupa do 10 lat

grupa do 12 lat

grupa do 16 lat

grupa Open


Komunikat turniejowy



http://szachowavistula.info/bielany/

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional