Memoriał Dawida Przepiórki


Otwarte Zawody z cyklu Grand Prix 2017

Miejsce: Zespół Szkół nr 51 ul. Staffa 3/5.

Punktacja Grand Prix styczeń-grudzień 2017
Wyniki rozgrywek Grand Prix o "Memoriał Dawida Przepiórki" 2017

Grupa I do 8 lat

Nazwisko, ImięRankingstylutmarkwimajczerwrzpaźlisgruGP
Bodych, Bartosz1400448
Chądzyński, Jakub120022
Ciechowski, Kacper140066
Dobroń, Martyna1250112
Domański, Wojciech12001135
Drużdżel, Łucja110011
Dzierzgowska, Jagoda140066
Findeisen, Dominik140044
Grzegrzółka, Michał140033
Iwanicki, Marcin160067114
Iwanicki, Mateusz160058619
Kasperek, Michał120011
Kiełbasiński, Konstanty140011
Konstanciuk, Anna1250437
Konstanciuk, Bartosz1400112
Kowalski, Stanisław14002417
Kowalski, Wiktor1000112
Kozłowska, Ewa11001113
Krogulski, Maksymilian1400112
Krzysztofowicz, Jakub120018413
Krzysztofowicz, Jan12001214
Książek, Mateusz1400217612120
Kuczewski, Kamil1600826354634
Kuczewski, Mateusz140011111117
Lewiński, Franciszek140011
Lisiecki, Stanisław160011
Majek, Krzysztof100011
Malina, Jakub120011
Malinowski, Szymon100011
Marchan Bednarek, Gustaw 1600112
Mixon, Theodore140033
Nawalaniec, Adam1600888785852
Nocek, Dominik18007557877551
Panufnik, Kaj160012710
Parczewski, Jan120066
Piekarski, Stanisław100011
Piotrowski, Tomasz120011
Remy, Belgy100011
Renn, Grzegorz140023755536238
Renn, Tomasz100011
Seń, Bazyli1200443135111124
Seo, Ian1400112
Sepioł, Martyna100011
Sękowski, Maciek100011
Słoniewski, Wojciech140022
Suchecki, Rafał120011
Szczeciński, Jan140077
Szelejewski, Andrzej14001113
Śmietanko, Mateusz160066
Wichrowski, Krzysztof160088
Zaręba, Stanisław1000112
Zarzycka, Danuta100011
Zdybel, Szymon1400347

Grupa open

Nazwisko, ImięRankingstylutmarkwimajczerwrzpaźlisgruGP
Nazwisko ImięRanking12345678910GP
Abramowicz, Aleksander1800112
Abramowicz, Ignacy1600112
Baranowicz, Jan200077
Bartodziej, Bartosz1800112
Bartodziej, Mariusz1600112
Basiaga, Sebastian2000112
Białczyński, Michał180041311111
Bień, Alicja100011
Biernat, Tomasz160033
Blus, Piotr180011
Bodych, Maciej1600112
Bujak, Kornelia100011
Całka, Bolesław16001111111119
Celiński, Kamil20005813
Czerwiński, Bartłomiej180011
Czerwiński, Maciej140011
Ćwiek, Ryszard190011
Delikat, Adam1600112
Drużdzel, Jan160011
Drużdżel, Jan160011
Dylewski, Daniel1000112
Działa, Mikołaj100011
Fiszer, Bartosz220063615
Fiszer, Jakub180011
Gil, Piotr140044
Góral, Antoni160011
Góral, Jan180011
Grzeszczak, Arkadiusz120011
Iwanicki, Michał16001113
Iwaszkiewicz, Adam160011
Iwaszkiewicz, Grzegorz180022
Iwaszkiewicz, Krzysztof1800156
Jaglowski, Leszek2000639
Jamiołkowski, Antoni180011
Janeczko, Jakub180022
Jóźwik, Michał160011
Kaczmarczyk, Edyta14001113
Kaczmarczyk, Marcin180055313
Kaczmarczyk, Piotr1600112
Kałuza, Maksymilian180011
Karpiński, Ryszard1800112
Kasjaniuk, Marcin18003115
Kasperek, Grzegorz180011
Kiełbasiński, Krzysztof100011
Kolary, Tadeusz100011
Konstanciuk, Joanna200044
Kozłowski, Adam18001236
Kozłowski, Bartosz180011114
Kozłowski, Szymon1800112
Krakowski, Romuald1000111115
Krogulski, Mariusz14001113
Krowicki, Przemysław18001111116
Kruszewski, Maksymilian160011
Lipowski, Marcin140011
Majek, Waldemar18001113
Malicka, Maria220044
Mannke, Manfred220088
Martynenko, Danyil180011
Met, Waldemar190011
Mietek, Lukasz200088521
Miętek, Łukasz200011
Mocny, Stanisław140011
Nawalaniec, Adam16001113
Nawalaniec, Julia125011114
Nawalaniec, Leszek1800111115
Nguyen, Anh Duc1600111111118
Nowacka, Dorota1800123
Nowacki, Krzysztof1800112
Oleksa, Marcin180044
Orfinger, Adam100011
Orfinger, Kuba100011
Ostrowski, Michał160011
Pancewicz, Joanna160011
Pancewicz, Mateusz16001113
Pancewicz, Szymon18001113
Panufnik, Kaj160011
Panufnik, Maciej100011
Parczewski, Jan120011
Pawłowska, Emilia160011
Pejski, Adam180011
Piotrowski, Michał1800112
Podgórski, Maciej180055
Poziomkowski, Szymon20008517467644
Rumiński, Tomasz140011111117
Rylski, Tadeusz180011
Rymkiewicz, Marcin160011
Sacharewicz, Krzysztof21006766856751
Semkiw, Orest1400112
Seń, Mariusz1600111117111116
Seń, Mikołaj14001111116
Seń, Monika16001111111119
Seń, Rozalia1600111115
Seń, Tymoteusz1800314
Seredyński, Konrad140011
Skowron, Dawid1800145
Słomka, Przemysław180011
Słoniewska, Alicja1800112
Słoniewski, Jakub180011114
Słoniewski, Michał2000167
Sobich, Stanislaw200055
Sokołowski, Marek100011
Spoczyński, Marcin100011
Sternik, Piotr180011
Stróżak, Tomasz180011
Suska, Leo1600111115
Szaniawski, Mikołaj140011
Szczeciński, Jacek100011
Szelejewska, Maria18001124
Szelejewski, Jan20001416
Szewczak, Aleksander140011111117
Szewczak, Andrzej220077882228852
Szopa, Andrzej1800111115
Szymczak, Wiesław160011
Taliashvili, Tamari16004116
Tomczyk, Ryszard180011
Tsitavets, Vladzislav160011
Wasilewski, Damian160011
Więcki, Wiktor100011
Wojna, Dominik180011115132116
Wojnowski, Jan180011
Wojtas, Michał100011
Wójcikiewicz, Dariusz2000112
Wronicz, Stefan200077
Wujakowski, Rafał100011
Zalewska, Małgorzata16001113
Zalewski, Andrzej140011
Zalewski, Michał16001113
Zambrowski Mazurek, Stefan 160011
Zarzycki, Aleksander160011
Zarzycki, Urban1800341210
Zbijowski, Krzysztof120011
Zbijowski, Patryk1600112
Zimna, Dorota170011
Zontek, Michał1400112
Zontek, Sebastian220077

Zawody Szachowe Bielany 2017