Zawody Szachowe
Zawody z cyklu Grand Prix 2013
'O Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy'
Miejsce: Zespół Szkół nr 51 ul. Staffa 3/5, zapisy od godziny 9:30, początek gry 10:00.
Grupa I do lat 8
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkoła | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | Janusiak, Kamil | 1400 | SP 85 | 5 | 20,00 |
2 | Sternik, Piotr | 1400 | SP 118 | 4 | 18,54 |
3 | Fiszer, Bartosz | 1400 | P 389 | 3 | 17,08 |
4 | Szewczuk, Jan | 1000 | SP 190 | 3 | 15,62 |
5 | Kozłowski, Bartosz | 1200 | - | 3 | 14,15 |
6 | Seń, Rozalia | 1000 | ZSPM NR 4 | 3 | 12,69 |
7 | Pawlik, Wiktor | 1000 | SP 133 | 3 | 11,23 |
8 | Pawlik, Michał | 1000 | SP 133 | 2,5 | 9,77 |
9 | Seń, Mikołaj | 1000 | P | 2 | 8,31 |
10 | Wesołowski, Michał | 1000 | SP 223 | 2 | 6,85 |
11 | Stęgowski, Jakub | 1000 | P 389 | 1,5 | 5,38 |
12 | Suska, Leo | 1000 | SP 87 | 1 | 3,92 |
13 | Skrzecz, Piotr | 1000 | SP 65 | 1 | 2,46 |
14 | Moiseenko, Weronika | 1000 | SP 65 | 1 | 1,00 |
Grupa II do 1400
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkoła | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | Barlik, Artur | 1000 | - | 8 | 20,00 |
2 | Kapłan, Mateusz | 1400 | SP 341 | 5 | 19,17 |
3 | Seń, Tymoteusz | 1000 | ZPSM nr 4 | 4,5 | 18,35 |
4 | Herc, Jakub | 1200 | G 73 | 4 | 17,52 |
5 | Basaj, Jakub | 1400 | SP 65 | 4 | 16,70 |
6 | Fiszer, Jakub | 1400 | SP 321 | 4 | 15,87 |
7 | Skowroński, Stanisław | 1000 | - | 3,5 | 15,04 |
8 | Wiśniewski, Piotr | 1000 | G 77 | 3 | 14,22 |
9 | Kozłowski, Szymon | 1400 | SP 293 | 3 | 13,39 |
10 | Fiszer, Stefan | 1400 | - | 2,5 | 12,57 |
11 | Rybiński, Cezary Kosma | 1400 | SP 72 | 2 | 11,74 |
12 | Cepiel, Tomasz | 1000 | G 77 | 2 | 10,91 |
13 | Świłło, Mateusz | 1400 | G 77 | 2 | 10,09 |
14 | Miastowski, Emil | 1400 | SP 70 | 2 | 9,26 |
15 | Szewczyk, Jan | 1400 | SP 65 | 2 | 8,43 |
16 | Żabolicki, Maciej | 1000 | SP 65 | 2 | 7,61 |
17 | Więcek, Przemysław | 1000 | G 77 | 2 | 6,78 |
18 | Borowiecki, Jan | 1000 | SP 293 | 1,5 | 5,96 |
19 | Mierzwa, Mateusz | 1000 | SP 80 | 1 | 5,13 |
20 | Zaręba, Marek | 1000 | SP 293 | 1 | 4,30 |
21 | Zaręba, Marcin | 1000 | SP 293 | 1 | 3,48 |
22 | Lech, Mieszko | 1000 | SP 273 | 0,5 | 2,65 |
23 | Wesołowski, Rafał | 1000 | SP 223 | 0,5 | 1,83 |
24 | Dobrowolski, Krzysztof | 1000 | SP 53 | 0 | 1,00 |
Grupa III od 1600
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Szkoła | Pkt. | GP |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalec, Maciej | 2000 | G 121 | 8 | 20,00 |
2 | Okrasa, Mateusz | 1600 | LO XXXIII | 5 | 18,42 |
3 | Wojnowski, Jan | 1600 | SP 321 | 4,5 | 16,83 |
4 | Wojnowski, Wojciech | 1600 | - | 4 | 15,25 |
5 | Rybak, Wojciech | 1600 | G 77 | 3 | 13,67 |
6 | Urbaniak, Karol | 1800 | LO | 3 | 12,08 |
7 | Siuciak, Andrzej | 1600 | G 77 | 2,5 | 10,50 |
8 | Orzechowski, Adrian | 1600 | - | 2 | 8,92 |
9 | Jahn, Krzysztof | 1600 | G 77 | 1 | 7,33 |
10 | Maliszewski, Jacek | 2000 | - | 1 | 5,75 |
11 | Lech, Leon | 1600 | - | 1 | 4,17 |
12 | Maliszewski, Michał | 1600 | SP 319 | 0 | 2,58 |
13 | Szewczyk, Krzysztof | 1600 | SP 53 | 0 | 1,00 |
Szachowa Vistula 1997-2013