XIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MΜDZIE玆
91 Rocznica Odzyskania Niepodleg這軼i Polski
Warszawa 2009

Wyniki ko鎍owe po 8 rundach 11.11.2009

Grupa I do 8 lat ch這pcy i dziewcz皻a ur. 2001 i m這dsi.
MImi NazwiskoRankingPkt.M-Buch.Buch.Progr.Zw.
1Patryk Bartold1400728.538.034.07
2Pawe Mizura1400624.534.027.55
3Szymon Maci捫ek14005.524.031.520.55
4Kuba Lejman12005.523.029.521.55
5Filip Michalski1000525.033.521.04
6Mateusz Socha1000524.031.524.05
7Przemys豉w Laszczak1000520.530.019.05
8Mateusz Wr鏏lewski10004.528.037.523.54
9Remigiusz Pr璕owski12004.526.033.522.04
10Julka Mierzwa10004.522.529.019.04
11Maciej Zygacki1200430.040.522.53
12Aleksander Szczepura1000426.033.016.03
13Tomek Piotrowski1000421.028.516.03
14Jan Nozy雟ki14003.530.040.022.52
15Karol Naro積iak1000325.033.517.02
16Mieszko Lech1000322.528.59.02
17Micha Dudzi雟ki1000322.028.511.02
18Franek Kozio1000223.529.57.01
19Aleksandra G鏎a1000122.029.07.00
Grupa II do 10 lat ch這pcy i dziewcz皻a ur. 1999 i m這dsi.
MImi NazwiskoRankingPkt.M-Buch.Buch.Progr.Zw.
1Aleksy Kozakow1600827.536.536.08
2Dominik Rzeszowski 16006.524.032.029.06
3Oliwier Ostrowski14005.526.035.525.05
4Szczepan G鏎a1000526.035.522.05
5Jakub Herc1000524.032.021.05
6Ryszard Ptak16004.528.536.520.54
7Kacper Piasecki16004.525.536.019.54
8Maciej Pomyka豉1000421.026.517.04
9Przemys豉w Cegelski10003.522.028.517.53
10Hubert Badocha1400327.036.516.03
11Weronika Mierzwa10002.521.029.010.01
12Kuba Ganowski10002.521.027.511.52
13Ola Suchecka10001.520.526.07.01
14Zuzanna Szulc1000022.030.00.00
Grupa III do 12 lat ch這pcy i dziewcz皻a ur. w 1997 r. i m這dsi.
MImi NazwiskoRankingPkt.M-Buch.Buch.Progr.Zw.
1Jakub Ogonowski1593724.031.530.56
2Maciej Kowalec16006.525.033.027.06
3Micha Maci捫ek14516.524.533.028.06
4Antonina G鏎a15525.524.532.525.04
5Krystian Furma雟ki1400427.535.516.04
6Monika Zygacka16003.527.536.019.53
7Jakub Urbaniak1200321.029.012.03
8Eryk Wawrzyn10002.524.031.514.02
9Bartosz Lusztak1000225.033.012.50
10Mateusz Dudzi雟ki12001.525.534.08.50
11Adela Kostana140016.515.01.00
Grupa IV do 16 lat ch這pcy i dziewcz皻a ur. w 1993 r. i m這dsi.
MImi NazwiskoRankingPkt.M-Buch.Buch.Progr.Zw.
1Jan G鏎a18006.528.036.533.56
2Artur Suliborski1725629.038.527.05
3Kamil Balcewicz16585.529.039.023.55
4Miko豉j Kozakow15225.529.038.526.04
5Agata Kowalewska1630526.035.022.54
6Jakub J璠ryczka1614526.033.521.05
7Karol Urbaniak16004.525.535.020.54
8Jakub Mucha1600430.039.024.04
9Marcin Bartnicki1000425.534.519.03
10Stanis豉w Praczukowski1400424.533.013.03
11Cezary Kowal1400422.029.514.04
12Pawe Pawelski1400420.528.018.04
13Jan Tch鏎znicki14003.521.529.011.52
14Kamila Wierzejska12503.521.528.515.51
15Krzysztof Smolak12003.520.527.513.52
16Krzysztof Zych1400322.530.512.02
17Robert Tuszy雟ki1400317.523.013.51
18Sylwia Puchalska16002.520.526.013.01
19Pawe Trawi雟ki1000219.527.011.00

Komunikat turnieju

Info: http://szachowavistula.info/bielany/
Info: www.klub-geniusz.webpark.pl


http://szachowavistula.info

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!